Beethoven's Treasure Tail
Metai
2014
Trukmė
1h. 38min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ron Oliver
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-7

Betovenas Ieško Lobio (2014)

Beethoven's Treasure Tail

Po siaubingos nelaimės filmavimo aikštelėje senbernaras Betovenas su savo dresuotoju Edžiu keliauja namo. Visai netikėtai, jiems tenka nutraukti kelionę ir apsistoti nedideliame pakrantės miestelyje. Betovenas akimirksniu susiranda naują draugą, čia gyvenantį berniuką, kuris svajoja rasti prieš du šimtus metų paslėptą piratų lobį. Lobį paslėpė ne bet kas, o berniuko senelis, kuris ir buvo nuožmus ir negailestingas piratas. Betovenas nedvejodamas padeda berniukui rasti žemėlapį, o galiausia ir taip ilgai ieškotą lobių skrynią. Nuoširdi berniuko ir šuns draugystė įkvepia visus miestelio gyventojus. Net ir tuos, kurie gyvūnų niekada nemėgo!

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Komedija, Nuotykių, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt