The Bunker Game
Metai
2022
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Roberto Zazzara
Aktoriai
Šalis
France,Italy

Filmas: Bunkerio žaidimas (2022)

The Bunker Game

Aštrių pojūčių trokštantys jaunuoliai nusprendžia sudalyvauti intriguojančiame žaidime. Buvusioje nacių slėptuvėje organizuojama pramoga – puikus sprendimas gerai praleisti laiką. Kostiumais persirengusius dalyvius žaidimo organizatorius pakviečia į apleistą bunkerį visai netoli Romos miesto. Bunkerio atmosfera primena karo metus, o žaidimo taisyklės, atrodytų, yra labai paprastos. Visi dalyviai tampa Ketvirtuoju reichu, kuris be skrupulų užsiima genetiniais eksperimentais su žmonėmis. Durys užsidaro ir košmaras prasideda. Netrukus visi dalyviai suvokia, kad tai – ne žaidimas, o kraupi realybė. Dabar vienintelė viltis išgyventi – ištrūkti iš blogio irštvos.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Mistinis, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt