Dual
Metai
2022
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Riley Stearns
Aktoriai
Šalis
Canada,Finland,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Klonas (2022)

Dual

Netikėtai pasijutusi blogai, Sara kreipiasi į medikus. Ligoninėje mergina sužino gniuždančią žinią. Ji serga nepagydoma liga ir gyventi jai liko vos keleri metai. Puikiai suprasdama, kad pasaulyje teikiama klonavimo paslauga gali sumažinti artimųjų netekties skausmą, Sara tai pat pasiryžta po savo mirties palikti savo pačios kloną vietoj savęs. Susipažinusi su savo pačios kopija, Sara ją pristato artimiesiems. Netrukus ji pastebi, kad mama ir mylimasis Piteris puikiausiai sutaria su jos dublikatu. Sveikatai neblogėjant, Sara vėl kreipiasi į medikus. Po daugybės tyrimų paaiškėja, kad Sarai – remisija. Mirties grėsmės nebėra, tačiau ką dabar daryti su klonu? Pasaulyje joms abiem vietos nėra. Tad viena iš jų vis tiek privalės mirti. Dabar Sara padarys viską, kad kūnas ir protas sugebėtų nužudyti dublikatą dvikovoje iki mirties.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 4 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Mokslinė fantastika, Komedija, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt