Finally Retired!
Metai
2022
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Fabrice Bracq
Aktoriai
Šalis
France,Portugal

Atostogos Prancūziškai (2022)

Finally Retired!

Sutuoktinių pora Portugalijoje įsigijo vasaros rezidenciją ir tikėjosi, kad, sulaukę pensijos, pagaliau galės mėgautis ramiu poilsiu. Kartu su anūkais sukorus tūkstančius kilometrų iki savo svajonių namų, juos ištinka šokas! Namas vis dar statomas, be to, dingsta anūkai. O po dviejų dienų atskrenda jų tėvai! Originalus pavadinimas "Joyeuse retraite!"

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 04d. šeštadienis
16:00

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt