I Love You Heavenly
Metai
2017
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Miloslav Šmídmajer
Aktoriai
Šalis
Czech Republic

Myliu Tave Iki Dangaus (2017)

I Love You Heavenly

Simpatiškas, bet drovus dailininkas ir meno istorikas Davidas Barta netrukus sulauks Kristaus amžiaus. Jo gyvenimas jau turėtų būti nusistovėjęs. Deja, viskas klostosi kitaip. Vyras išgyvena gana nesėkmingą laikotarpį. Jis atleidžiamas iš darbo Nacionalinėje galerijoje, gyvena po vienu stogu su jogos apsėsta motina, neturi merginos, o jo didysis meno projektas su plevėsa tėvu taip pat nepasiseka. Staiga Prahos juvelyrinių dirbinių parduotuvės vitrinoje Davidas pamato Terezą, gražuolę parodų dizainerę. Vyro gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Tereza – jo svajonių mergina. Deja, yra ir trečiasis – Terezos vaikinas menininkas Igoris, pavydus smurtautojas. Terezos ir Igorio santykiai slopsta, bet vis dar kupini audringų scenų. Davidui tenka susikaupti ir atlaikyti Terezos ir Igorio išsiskyrimo karus bei pelnyti Terezos palankumą. Tai nelengva, nes vieną dieną Tereza paslaptingai dingsta.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt