The Return of the Tall Blond Man
Metai
1974
Trukmė
1h. 21min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Yves Robert
Aktoriai
Šalis
France

Aukšto Blondino Sugrįžįmas (1974)

The Return of the Tall Blond Man

Kai naujasis ministras randa Aukšto blondino bylą ir pareikalauja tučtuojau jį pristatyti, smuikininkui būtina grįžti į Prancūziją. Pulkininkas Tulūzas, kadaise prasimanęs istoriją apie blondiną šnipą, kuriuo visai netyčia tapo smuikininkas Perenas, vėl priverstas galvoti naują istoriją. Kad nereiktų ministro pažindinti su vėpla Perenu, jis pasakoja, kad slaptasis agentas, vykdydamas užduotį tropikuose, žuvo didvyrio mirtimi. Tačiau ministras reikalauja perkelti žuvusiojo palaikus į Prancūziją ir palaidoti su derama pagarba. Tad Tulūzas siunčia savo žmones į Rio de Žaneirą, kur taikiai ir ramiai gyvena Perenas su Kristin. Jie turi nužudyti agentą apsišaukėlį. Naivusis Fransua vėl sugeba apeiti visus spąstus. Pulkininko žmonės pagaliau imasi klastingo plano ir pagrobia Kristin...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt