Marnie's World
Metai
2018
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Christoph Lauenstein
Aktoriai
Šalis
Germany,Belgium

Filmas: Pūkuota Agentė (2018)

Marnie's World

Nerūpestingą gyvenimą gyvenanti katė Marlė mėgaujasi savo šeimininkės Rozalindos dėmesiu. Moteris elgiasi su pūkuotąja augintine, lyg su savo dukra ir lepina, kaip begalėdama. Marlės darbų sąraše yra tik trys punktai,- valgyti, miegoti ir žiūrėti televizorių. Rami idilė pasikeičia, kai namuose pasirodo Rozalindos brolis. Po jo atvykimo miestelyje prasideda keistos vagystės ir Marlės nuojauta kužda, kad nusikaltėlis visai čia pat. Norėdamas atsikratyti įkyrios pūkuotos smalsuolės, Rozalindos brolis įvilioja ją į siuntinių dėžę ir pažada išsiųsti į pačią slapčiausią misiją. Bėda tik ta, kad siuntinys iškrenta iš pašto furgono ant kaimo vieškelio vidury laukų. Išsilaisvinusi iš dėžės Marlė pamato, kad gyvenimas lauke, toli gražu ne toks, kokį rodo per televizorių ir tikrai kur kas sudėtingesnis, nei jaukiame Rozalindos bute. Nelaimėlei katei skuba į pagalbą vietiniai gyventojai. Apie keliones svajojantis šuo Elvis, ramybės ieškantis gaidys Albertas ir aktoriaus karjerą planuojantis asilas Antonas padarys viską, kad Marlė išnarpliotų nusikaltimą ir laimingai grįžtų į namus. Draugų nuotykiai prasideda.

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Animacija, Nuotykių, Komedija, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt