Radviliada
Metai
2014
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ramunė Rakauskaitė
Aktoriai
Šalis
Latvia,Lithuania,Switzerland

Filmas: Radviliada (2014)

Originalus pavadinimas: Radviliada

Kino kelionė į vieną didžiausių Europos didikų giminių Radvilų. Net karalius atsistojo, kai Radvila Juodasis įėjo į kambarį. Radvilų šeimos nariai nepabijojo ginti reformatų, kai visoje Europoje degė inkvizicijos gaisrai. Būtent Radvila išvyko į vieną sudėtingiausių piligriminių kelionių iš Vilniaus į Jeruzalę, o po to paskelbė paskyrą, tapdamas kelionių literatūros pradininku. Dokumentikos ir grožinės literatūros, praeities ir dabarties, istorijos ir jos atgimimo derinys atgaivina kadaise populiaraus posakio esmę: „Aš nenoriu būti karaliumi. Aš noriu būti Radvila.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Documentinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt