La zizanie
Metai
1978
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Claude Zidi
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Didžioji Nesantaika (1978)

La zizanie

Komedijos apie Asteriksą ir Obeliksą režisierius Claude'as Zidi pristato pašėlusiai linksmą istoriją su prancūzų komiku Louisu De Fuinesu. Šio kino aikštelėje jo žmona tapo tris "Cezario" apdovanojimus laimėjusi ir grasiojoje dramoje "Pianistė" vaidinusi aktorė Annie Girardot. Klestintis verslininkas Gijomas plečia savo gamyklą ir sukuria neįtikėtinai svarbią mašiną, kuri gali išvalyti orą. Didžioji sėkmė nusišypso tada, kai jis pradeda bendradarbiauti su japonų pramonininkais. Neturėdamas pakankamai vietos, Gijomas nusprendžia įrenginio gamybą perkelti į savo prabangų namą. Jo žmona Bernadetė labai rūpinasi savo sodu ir augalais ir nė nenutuokia, ką sugalvojo jos patrakęs vyrelis. Ką ji darys, kai pamatys, kad namuose įsikūrė gamyklos darbininkai?

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt