Patrimony
Metai
2018
Trukmė
1h. 26min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jiří Vejdělek
Aktoriai
Šalis
Czech Republic

Filmas: Tėčio Volga (2018)

Patrimony

Eva netikėtai tapo našle. Miręs vyras Liudvikas nespėjo jai prisipažinti, kad, be dukters Teresės, turi nesantuokinį sūnų. Moteris nori surasti jo sūnų, apie kurį sužinojo tik dabar. Ją lydi dukra, kuri taip pat nežinojo apie tėvo meilės romanus ir nori susitikti su broliu. Jos leidžiasi į kelionę savo mirusio vyro meilužių pėdsakais. Keliauja tėvo automobiliu – sena volga, kuri labai atitiko jo charakterį. Režisierius Jiris Vejdelekas, kurio filmai Čekijoje jau daugiau nei dešimt metų labai populiarūs, šį kartą sukūrė "kelio filmą". Tai žmogaus emocijų studija, kurioje liūdesys persipina su humoru ir nuotykiais.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt