The Power
Metai
2021
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Corinna Faith
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Tamsios Paslaptys (2021)

The Power

1974 m. jauna ir nepatyrusi mergina įsidarbina slaugytoja Rytų Londono karališkojoje ligoninėje. Griūvanti ligoninė yra apverktinos būklės, o kilus kalnakasių streikui joje, kaip ir visoje Anglijoje, išjungiamas elektros tiekimas. Mergina privalo dirbti naktinėje pamainoje ir ta naktis jai atneša siaubingų patirčių. Ligoninės sienos slepia bauginančius antgamtinius padarus, o galiausiai ją pradeda persekioti ir asmeninės praeities šmėklos iš vaikystės, kurią praleido našlaičių namuose…

Apdovanojimai
laimėjo 1 oskarą. 282 laimėjimai & 317 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Drama, Vesternas

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt