Stuck with a Perfect Woman
Metai
2016
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Tomáš Hoffman
Aktoriai
Šalis
Czech Republic

Suvystytas Tobulos Moters (2016)

Stuck with a Perfect Woman

Simpatiškoji Eliška visą laiką buvo mylinti turtingo, žavaus Pavelo žmona. Tačiau, pasiekęs keturiasdešimties metų slenkstį, jis korektiškai paprašo skyrybų. Jei naujas gyvenimas, tai iš esmės! Eliška nusprendžia pradėti viską nuo nulio, dirbdama mokytoja Vidurio Čekijos kaime. Energingas meras apgyvendina Elišką nevykėlio Božečeko namuose. Dėl blogos patirties su moterimis vyras yra nepakantus kitai lyčiai. Pikčiurnos kandumą ir chamiškumą pranoksta tik jo profesija: jis yra kaimo kapų prižiūrėtojas. Tačiau Eliška šiuo metu irgi išgyvena nuoskaudas dėl vyrų, todėl tikrai neleis, kad kas nors dar kartą ją nuskriaustų...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt