Adventures Of Rufus: The Fantastic Pet
Metai
2020
Trukmė
1h. 22min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ryan Bellgardt
Aktoriai
Šalis
France,United States of America

Rufo nuotykiai: Fantastiškas gyvūnėlis (2020)

Adventures Of Rufus: The Fantastic Pet

Savo močiutės namuose Skotas ir jo draugė Emilė susipažįsta su Rufusu, pūkuotu, pūkuotu padaru, kuris maldauja padėti atkurti jo nykstančią karalystę. Burtininko Abbott burtų knygoje yra stebuklinga gydymo formulė, tačiau senoji Abotto priešė Lilith, apsimetanti močiutės tarnaite, taip pat nori knygos! Norėdami išsaugoti stebuklingą Rufus pasaulį, Scottas ir Emily turi susidurti su daug įdomių iššūkių...

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 06d. ketvirtadienis
05:30
Birželis 03d. pirmadienis
16:20
Birželis 03d. pirmadienis
08:40
Birželis 02d. sekmadienis
16:05
Gegužė 25d. šeštadienis
10:30
Gegužė 24d. penktadienis
15:45
Gegužė 22d. trečiadienis
04:45

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt