The Ides Of March
Metai
2011
Trukmė
1h. 41min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
George Clooney
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Purvini žaidimai (2011)

The Ides Of March

Stephenas Meyersas yra idealistas, puikiai bendraujantis, antras pagal gubernatoriaus Mike'o Morriso prezidento rinkimų kampaniją ir tikrai tikintis. Per pirminius Ohajo rinkimus Morriso priešininko kampanijos vadovas paprašo Meyers susitikti; jis jam siūlo darbą. Tuo pat metu Morriso derybos dėl trečioje vietoje esančio žmogaus – Šiaurės Karolinos senatoriaus – patvirtinimo užklupo kliūtis. Jauna kampanijos praktikantė Molly Stearns sulaukia romantiško Stepheno dėmesio. Respublikonai turi gudrybę rankovėje; Stivenas gali būti per daug pasitikintis, o Molė turi paslaptį. Kas svarbiausia – karjera, pergalė ar dorybė?

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. 9 laimėjimai & 36 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt