The Magic Kids – Three Unlikely Heroes
Metai
2020
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Tim Trageser
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Magiški Vaikai (2020)

The Magic Kids – Three Unlikely Heroes

Vladas ką tik persikraustė ir įstojo į vieną garsiausių magiškų mokyklų pasaulyje, kur susitinka su fėjomis, raganomis, troliais ir nykštukais. Jis ir jo tėvas yra pirmieji vampyrai mieste, tačiau netrukus jis susipažįsta su kitais ypatingais vaikais.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 29d. trečiadienis
08:35
Gegužė 30d. ketvirtadienis
15:40
Gegužė 31d. penktadienis
10:45
Birželis 01d. šeštadienis
04:50
Parodytas
Gegužė 22d. trečiadienis
06:05

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt