Arthur 3: The War Of The Two Worlds
Metai
2010
Trukmė
1h. 41min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Luc Besson
Aktoriai
Šalis
France

Artūras 3: karas tarp dviejų pasaulių (2010)

Arthur 3: The War Of The Two Worlds

Kadangi Maltazardas dabar yra 7 pėdų ūgio, o Arthuras vis dar 2 colių mažas, mūsų herojus turi rasti būdą, kaip vėl užaugti iki normalaus dydžio ir kartą ir visiems laikams sustabdyti Evil M, padedamas Selenijos ir Betameche.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 20d. ketvirtadienis
08:15
Parodytas
Birželis 19d. trečiadienis
12:15
Birželis 18d. antradienis
15:25
Birželis 17d. pirmadienis
07:40
Birželis 16d. sekmadienis
15:05
Gegužė 30d. ketvirtadienis
04:50
Gegužė 29d. trečiadienis
10:10
Gegužė 28d. antradienis
15:45

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt