A Midsummer Night's Dream
Metai
1999
Trukmė
1h. 56min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Michael Hoffman
Aktoriai
Šalis
Italy,United States of America,United Kingdom
Amžiaus cenzas
N-14

Vasarvidžio nakties sapnas (1999)

A Midsummer Night's Dream

Lyg nepakaktų to, kad kunigaikščio jaunoji nuotaka Hipolitė nerami, besiruošdama būsimoms vestuvėms, jis nusprendžia išklausyti skundą dėl iš anksto sutartų vestuvių. Senasis Egėjus pažadėjęs savo dukterį Hermiją Demetrijui, tačiau ji myli Lysandrą ir nori tekėti už jo. Kunigaikščiui liepus paklusti tėvo valiai, Hermija nusprendžia pabėgti su tikraja savo meile, panaudojusi naujausią išradimą – dviratį. Tačiau Hermijos geriausia draugė Elena, kuri yra įsimylėjusi Demetrijų, papasakoja jam apie jų planus. Nei įsimylėjeliams nei persekiotojams nieko nenutuokiant, jų kelionė į tamsų mišką atveda juos visai arti slaptų fėjų namų, kur didžiausias išdaigininkas Pukas pasinaudoja meilės burtais, kurie sumaišo įsimylėjelių protus ir veda prie žiaurių pasekmių. Tuo tarpu, kaimiečių, susirinkusių parepetuoti vaidinimo iškilmingų vestuvių proga, planus sujaukia Botomas, kuris paveiktas Puko kerų, tampa Oberono ir Titanijos, fėjų Karaliaus ir Karalienės, meilės žaidimų įkaitu.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 2 nominacijos

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 17d. penktadienis
11:30
Gegužė 16d. ketvirtadienis
17:10
Balandis 27d. šeštadienis
06:50

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt