Far From The Madding Crowd
Metai
2015
Trukmė
1h. 59min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Thomas Vinterberg
Aktoriai
Šalis
United States of America

Toli Nuo Skubančios Minios (2015)

Far From The Madding Crowd

Protinga ir išsilavinusi panelė Batšeba Everdyn žavi vieną vyrą po kito: dėmesį jai rodo kaimynas avių augintojas, pasiturintis kavalierius ir gražuolis seržantas sudaužyta širdim. Mergina neigia savo jausmus, atsisako saugumo, kurį suteiktų santuoka, ir išlaiko nepriklausomybę, kad galėtų toliau tvarkyti paveldėtą ūkį, kurį išgelbėjo nuo pražūties. Juosta leidžia žiūrovams pažinti, ką reiškė būti moterim 1870 m. Anglijoje: gyvenimas, regis, niekada nebūna lengvas, bet bent retkarčiais jis būna smagus.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt