Boys On The Side
Metai
1995
Trukmė
1h. 55min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Herbert Ross
Aktoriai
Šalis
France,United States of America

Filmas: Kam tie vyrai? (1995)

Boys On The Side

Robin dalijasi savo automobiliu su Džeine iš Niujorko į Los Andželą. Jie sustoja pas savo draugę Pitsburge ir pasiima ją su savimi į vakarus. Trys moterys tampa artimomis draugėmis. Herberto Rosso režisuotas filmas siužetą modeliuoja kaip emocingą kelionę, per kurią trys labai skirtingos moterys sukuria nepaprastus ryšius, nepaisant savo gyvenimo iššūkių. "Boys on the Side" sugeba švelniai, bet taip pat ir ryškiai, atskleisti kiekvienos herojės gyvenimo skaudulius ir triumfus, pasižymėdamas stipriu žiniasklaidos pasisekimu ir įsimenantis dėl savo įtaigaus naratyvo ir giliai įtraukiančių veikėjų.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 30d. ketvirtadienis
02:30
Parodytas
Gegužė 25d. šeštadienis
00:40
Gegužė 23d. ketvirtadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt