Call Jane
Metai
2022
Trukmė
2h. 1min.
ilgas
Režisierius
Phyllis Nagy
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Skambinkite Džeinei (2022)

Call Jane

Ištekėjusi moteris, kuriai nepageidaujamas nėštumas, negali legaliai pasidaryti aborto, bet sulauks pagalbos iš netikėtos pusės.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 4 nominacijos

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 04d. antradienis
01:30
Gegužė 31d. penktadienis
14:00
Gegužė 30d. ketvirtadienis
15:30
Gegužė 22d. trečiadienis
07:50
Gegužė 16d. ketvirtadienis
18:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt