Love at Second Sight
Metai
2019
Trukmė
1h. 57min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Hugo Gélin
Aktoriai
Šalis
Belgium,France

Filmas: Mano Nepažįstamoji (2019)

Love at Second Sight

Vidurinės mokyklos moksleiviui Rafaeliui sunkiai sekasi pabaigti savo pirmąjį mokslinės fantastikos romaną. Įkvėpimas atsiranda susipažinus su bendraamže Olivija, kuri svajoja tapti garsia pianiste. Laikui bėgant, du kūrybingi įsimylėjėliai susituokia, Olivija sėkmingai koncertuoja, Rafaelis tampa garsiu bestselerių rašytoju. Tačiau pamažu jaunasis rašytojas virsta tik savimi besirūpinančiu vyru, o santuoka su Olivija rodosi vis šaltesnė ir tolimesnė. Baigęs paskutinę knygą ir pasikalbėjęs apie jųdviejų santykių pabaigą, Rafaelis nueina miegoti. Kitą rytą atsibunda jau alternatyvioje realybėje: jis nebe rašytojas, o mokytojas, Olivija yra garsi pianistė, kuri, kaip ir dauguma kitų, jo nepažįsta. Padedant vaikystės draugui Feliksui, Rafaelis bando susigrąžinti ankstesnį gyvenimą, o svarbiausia su agentu Marku susižadėjusią savo gyvenimo meilę.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija
null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis, Fantastika

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt