The Last Full Measure
Metai
2019
Trukmė
1h. 50min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Todd Robinson
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Didžiausia Auka (2019)

The Last Full Measure

Karo medikas Williamas Pitsenbargeris per specialią operaciją Vietnamo karo metu išgelbėjo daugiau nei 60 kolegų. Nepaisant savo herojiškų veiksmų, jis nebuvo apdovanotas Garbės ordinu. Po 30 metų Pentagono darbuotojui pavesta išsiaiškinti, kodėl apdovanojimas nepasiekė herojaus. Tirdamas jis išaiškina sąmokslą, kurį slepia aukščiausi JAV armijos pareigūnai.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 15d. šeštadienis
03:30

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt