The 9th Life Of Louis Drax
Metai
2016
Trukmė
1h. 48min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Alexandre Aja
Aktoriai
Šalis
Canada,United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Luiso Drakso Devintasis Gyvenimas (2016)

The 9th Life Of Louis Drax

Įtemptas ir intriguojantis trileris apie tamsiausią paslaptį – mirtį. Aštuonis kartus pakibęs tarp gyvenimo ir mirties, devintą kartą Luisas Draksas (akt. A.Longworthas) blogos lemties nebeišvengė – nuslydo nuo aukšto skardžio ir paniro į gilią komą. Mįslingas incidentas sudomina ne tik policijos pareigūnus, bet ir garsų psichiatrą Alaną Paskalį (akt. J.Dornanas). Pasitelkęs neįprastus metodus, šis nutaria patekti į berniuko sąmonę. Šokiruojantys daktaro atradimai pakeis visų gyvenimus. O gal net išmokys išvengti mirties. Originalus pavadinimas "The 9th Life Of Louis Drax".

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 19d. trečiadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt