Alien³
Metai
1992
Trukmė
1h. 54min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
David Fincher
Aktoriai
Šalis
United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Svetimas 3 (1992)

Alien³

Elen Ripli yra vienintelė išgyvenusi kosminio laivo avariją ir avariniu būdu nusileidusi Furijoje Fiorinoje 161 – niūrioje dykumoje, kurioje dabar gyvena 25 buvę didžiausio planetos saugumo kalėjimo kaliniai. Ripli vėl tenka susidurti su skepticizmu ir ateiviu, netyčia patekusiu į kalėjimą iš sudužusios erdvėlaivio kapsulės, kai tas imasi medžioti kalinius ir sargybinius. Neturėdama jokių ginklų nei šiuolaikinių technologijų Ripli veda vyrus į mūšį su siaubinga būtybe.

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. 5 laimėjimai & 25 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Mokslinė fantastika, Veiksmo, Siaubo,

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt