Traffik
Metai
2018
Trukmė
1h. 36min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Deon Taylor
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Pavojingas Tinklas (2018)

Traffik

Žurnaliste dirbanti Brėja iškviečiama į redaktoriaus kabinetą. Moteris ilgus mėnesius dirbo prie skandalingos istorijos tyrimo, tačiau konkuruojanti žurnalistė pirmoji išspausdino milžinišką tiriamąjį straipsnį ta pačia tema. Viršininkas negailėdamas plaka Brėją ir priekaištauja už ilgą ir smulkmenišką knaisiojimąsi ten, kur būtų galima paskubėti. Nuliūdusi dėl grasinimų atleisti, Brėja keliauja namo. Čia jos laukia mylimasis Džonas, kuris trokšta praskaidrinti merginai nuotaiką. Porelė išsiruošia vakarieniauti Brėjos gimtadienio proga ir Džonas nekantrauja Brėjai įteikti dovaną. Jiedu leisis į romantišką kelionę, kurios metu Džonas ketina pasipiršti! Kelionė apkarsta, kai pakeliui besipildami kurą jie susiduria su baikerių gauja. Įvyksta apsistumdymas ir čia tenka įsikišti šerifui Marnesui. Baikeriai akivaizdžiai neketina visko pamiršti ir Brėja su Džonu pradeda jausti nemalonią įtampą. Nuvykę į atostogų namelį jiedu įsikuria, romantiškai leidžia vakarą ir sulaukia netikėtų svečių. Nieko nepranešę atvyksta jų draugai Darenas ir Malia. Viskas pakrypsta į blogąją pusę, kai į duris dar kartą pabeldžia nekviesti svečiai. Atsekę savo aukas ginkluoti baikeriai dabar parodys, kad pagarbus elgesys čia – išlikimo garantas.

Apdovanojimai
2 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Trileris, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt