Game Of Love
Metai
2022
Trukmė
1h. 31min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Elisa Amoruso
Aktoriai
Šalis
Italy,United States of America

Filmas: Meilės žaidimai (2022)

Game Of Love

Vivjena lydi savo mylimąjį Rojų į jo gimtinę Sicilijoje. Vaikinas tikina, kad parduoti šeimos namus yra puiki idėja, nes mokslas koledže kainuoja nemažus pinigus. Leisdami romantiškai laiką Italijoje, jaunuoliai sutinka paslaptingą merginą. Nauja pažįstama Ana leidžia daug laiko su Vivjena, o Rojus, panašu, Aną pažįsta jau iš seniau. Praeities paslaptys ir nutylėjimai neprasprūsta pro Vivjenos akis. Ji pradeda užduoti nepatogius klausimus savo mylimąjam. Ar pora atlaikys tokius išbandymus?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt