Miami Rhapsody
Metai
1995
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
David Frankel
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Majamio Rapsodija (1995)

Miami Rhapsody

Gven visada svajojo apie tokią santuoką, kokią puoselėja jos tėvai. Bet nors ir ištarė "taip" savo vaikinui Metui, ji vis tiek dar turi abejonių dėl jų bendros ateities. Jos baimė įsipareigoti dar labiau padidėja, kai ji sužino apie savo šeimos narių romanus. Jos jaunėlei seseriai ištekėjus, jų motina vis labiau nerimauja, kad Gven taip ir liks vienišė. Kuo daugiau moteris galvoja apie santuoką, tuo svarbiau jai darosi ieškoti pusiausvyros tarp karjeros, santuokos ir šeimos.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt