Star Trek: Insurrection
Metai
1998
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jonathan Frakes
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-7

Žvaigždžių kelias: Sukilimas (1998)

Star Trek: Insurrection

Siekdamas laikytis savo Žvaigždžių flotilės priesaikos principų ir išgelbėti ateivių rasę, kapitonas Picardas (Patrick Stewart) nepaiso Federacijos nurodymų.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 8 nominacijos

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 24d. penktadienis
06:05
Gegužė 23d. ketvirtadienis
09:55
Gegužė 22d. trečiadienis
15:10
Gegužė 19d. sekmadienis
05:50
Gegužė 18d. šeštadienis
13:45
Gegužė 17d. penktadienis
19:20

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt