Second Honeymoon
Metai
2009
Trukmė
1h. 19min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Walter Lang
Aktoriai
Šalis
United States

Antrasis Medaus Mėnuo (2009)

Second Honeymoon

Teatro agentu dirbantis Raselas viliasi susigrąžinti romantiškus santykius su žmona Edi. Juk ilgus metus, kai vaikai gyveno namuose, buitis žudė bet kokias romantikos užuomazgas. Tuo metu jų dukra, grafikos dizainere dirbanti Roza, netenka darbo ir nebeišgali mokėti nuomos už būstą. Jos brolis Metas susipyko su savo mergina ir atsiduria gatvėje. Abu supranta, kad teks grįžti į gimtus tėvų namus. Tad antram medaus mėnesiui susiruošę Edi ir Raselas tampa savo jau suaugusių vaikų įkaitais. Ar taip laukta laisvė nuo vaikų kada nors bus pasiekiama?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt