TKKG
Metai
2019
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Robert Thalheim
Aktoriai
Šalis
Germany

Detektyvų Agentūra TKKG (2019)

TKKG

Bendraklasiai Timas ir Vilis nelabai gerai sutaria. Tačiau kai įsibrovėliai pagrobia Vilio tėvą ir pavagia statulą, abu berniukai susidraugauja ir supranta, kad turi daug daugiau bendro, nei manė. Kartu jie daro viską, kad rastų dingusį tėvą. Jiems ieškoti padeda policininko dukra Gabi.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 17d. penktadienis
01:40
Balandis 29d. pirmadienis
02:00
Balandis 22d. pirmadienis
00:30

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt