A Piece Of My Heart
Metai
2019
Trukmė
1h. 56min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Edward af Sillén
Aktoriai
Šalis
Sweden

Filmas: Dalelė Mano širdies (2019)

A Piece Of My Heart

Pagal legendinio švedų atlikėjo Tomaso Ledino muziką sukurta muzikinė komedija pasakoja apie Izabelą, sėkmingą verslininkę ir tikrą Stokholmo finansų pasaulio žvaigždę. Grįžusi į mažą gimtąjį miestelį švęsti tėvo 60-ojo gimtadienio, ji lygina save su buvusiais bendraklasiais ir jaučiasi pakylėta: ji vienintelė iš tikrųjų kažko pasiekė. Vis tik pasitikėjimas savimi susvyruoja, kai moteris supranta, kad jos didžioji paauglystės laikų meilė Simonas veda vaikystės draugę Moli, o ji net nėra pakviesta į vestuves!

Apdovanojimai
4 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Miuziklas, Romantinis, Drama, Muzikinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt