Monster Hunter
Metai
2020
Trukmė
1h. 44min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Paul W. S. Anderson
Aktoriai
Šalis
China,Germany,Japan,United Kingdom
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Monstrų Medžiotoja (2020)

Monster Hunter

Šalia mūsų pasaulio egzistuoja šiurpi paralelinė visata, kurioje karaliauja monstrai - pragariškos būtybės, aršiai kovojančios dėl teritorijos ir negailestingai žudančios kiekvieną įsibrovėlį. Kai specialus Jungtinių Tautų karinis būrys patenka į šį paralelinį pasaulį, jo vadovę leitenantę Natali Artemis (akt. Milla Jovovich) ir jos ištikimus karius ištinka šokas - žmonės nebuvo patyrę tokio košmaro ir net neįsivaizdavo, kad jis apskritai įmanomas. Originalus pavadinimas "Monster Hunter".

Apdovanojimai
2 nominacijos
null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Fantastika, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt