The Forbidden Kingdom
Metai
2008
Trukmė
1h. 44min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Rob Minkoff
Aktoriai
Šalis
USA, China
Amžiaus cenzas
N-14

Uždrausta karalystė (2008)

The Forbidden Kingdom

2008 m. JAV, Kinija. Veiksmo.
Rež. Rob Minkoff. Vaid.: Jet Li, Jackie Chan, Michael Angarano, Yifei Liu, Sing Ngai, Juana Collignon, Morgan Benoit, Bingbing Li, Jack Posobiec, Thomas McDonell.
Reitingas: N-14

Šioje juostoje netruks puikių Rytų kovos menų scenų, mat veiksmo, nuotykių ir ekstremalių situacijų kupinoje juostoje susitinka garsieji Jackie Chan'as ir Jet Li! Tai pasakojimas apie Kung fu fanatiką Džeisoną, kuris vienoje sendaikčių krautuvėlėje randa stebuklingą ginklą. Šis radinys herojų nubloškia į senovės Kiniją, kur Džeisonas sutinka legendinių kung fu meistrų duetą ir gražuolę juodaplaukę. Vyrukas su naujų pažįstamų pagalba privalo grąžinti ginklą teisėtam jo savininkui ir nugalėti Kiniją siaubiančios armijos vadą.

Apdovanojimai
5 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Nuotykių, Fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt