Cyrano
Metai
2021
Trukmė
2h. 4min.
ilgas
Režisierius
Joe Wright
Aktoriai
Šalis
Canada,United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Sirano (2021)

Cyrano

Tai klasikinės prancūzų pjesės „Sirano de Beržerakas“ versija pagal scenarijaus autorę Joe Wright. Sirano neturi lygių ne tik žodinėje kovoje, bet ir puldamas tikru kardu. Jis slaptai karštai myli gražuolę Roksaną, kurios širdis, deja, dega meile kitam – jaunam karininkui Kristiano. Sirano, pralaimėjęs meilės dvikovą be kovos, pasišauna padėti Kristianui rašyti iškalbingus laiškus Roksanai. Kuo baigsis šis meilės trikampis?

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. 9 laimėjimai & 47 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Liepa 18d. ketvirtadienis
12:30
Parodytas
Birželis 21d. penktadienis
06:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt