Fast X
Metai
2023
Trukmė
2h. 22min.
ilgas
Režisierius
Louis Leterrier
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Fast X (2023)

Originalus pavadinimas: Fast X

Prasideda kelio pabaiga. Daugybėje misijų bei susidurdami su neįmanomais šansais Domas Toretas su šeima pergudravo ir įveikė visus priešus. Dabar jie susiduria su mirtiniausiu varžovu - iš praeities šešėlių iškilo siaubinga grėsmė, siekianti kraujo kešto bei užsispyrusi sunaikinti šią šeimą bei viską, ką myli Domas. 2011-ųjų filme Domas su komanda sunaikino Brazilijos narkotikų baroną Hernaną Rejesą ir jo imperiją ant Rio de Žaneiro tilto. Tačiau jie nežinojo, kad Rejeso sūnus Dantė viską matė ir pastaruosius dvylika metų praleido kurdamas planą, kaip priversti Domą sumokėti maksimalią kainą. Dantės spąstai išdraskys Domo šeimą nuo Los Andželo greitkelių iki Romos katakombų, nuo Brazilijos džiunglių iki Londono spūsčių, nuo Portugalijos paplūdimių iki Antarktidos ledynų. Atsiras nauji sąjuninginkai bei iškils seni priešai. Tačiau viskas dar labiau pasikeis, kai Domas sužinos, kad jo paties sūnus mažasis B yra pagrindinis keršto taikinys.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 13 nominacijos

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 15d. šeštadienis
16:00
Gegužė 27d. pirmadienis
18:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt