McCurry: The Pursuit Of Colour
Metai
2021
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Denis Delestrac
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

McCurry. Ieškantis Spalvų (2021)

McCurry: The Pursuit Of Colour

Dokumentinis filmas pasakoja apie ilgą spalvingą garsaus amerikiečių fotografo Steve'o McCurry kūrybinį kelią. Jame jis pirmąkart atvirai pasakoja istorijas apie tai, kaip gimė žinomiausi pasaulyje dokumentinės fotožurnalistikos kadrai. Išskirtiniai interviu su šeimos nariais ir draugais leidžia įdėmiau pažvelgti į šio garsaus fotomenininko kūrybos pasaulį.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 12d. sekmadienis
02:35
Gegužė 06d. pirmadienis
22:35

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt