The Cutting Edge: Fire & Ice
Metai
2010
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Stephen Herek
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America

Ties Riba. Ugnis Ir Ledas (2010)

The Cutting Edge: Fire & Ice

Po sunkios traumos žinoma dailiojo čiuožimo sportininkė Aleks Delgado nusprendžia persikvalifikuoti į pradedančių sportininkų trenerę. Tačiau dėl darbo įsipareigojimų ji priversta priimti Dailiojo čiuožimo federacijos pasiūlymą dalyvauti varžybose. Nenoromis Aleks sutinka, bet netikėtai atsiranda dar viena problema - prastos reputacijos partneris. Greitojo čiuožimo asas Džeimsas Makinsis buvo visam gyvenimui pašalintas iš komandinių varžybų, nes sužalojo kitą dalyvį. Nekontroliuojamas partnerio pyktis, dirglumas ir arogancija smarkiai gadina Aleks pasiryžimą kovoti. Prasideda varginančios treniruotės, kartu nevaldomi tampa jų pačių audringi santykiai, kurie, artėjant varžyboms, vis labiau karštėja. Ar paliks kuris nors duetą, jei nelabai sutaria, bet dėl pergalės yra pasiryžę padaryti viską? Ar jų aistra nesunaikins galimybės parsivežti auksą?

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 28d. penktadienis
22:25

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt