Love Is Love Is Love
Metai
2020
Trukmė
1h. 39min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Rohena Gera
Aktoriai
Šalis
India,France

Meilė Yra Meilė Yra Meilė. Trys Istorijos (2020)

Love Is Love Is Love

Jauna našlė pasamdoma turtingo architekto namų pagalbininke, tačiau socialinė atskirtis išryškėja, nes tarp jų auga mažai tikėtina trauka.

Apdovanojimai
2 nominacijos

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 30d. ketvirtadienis
15:00
Parodytas
Gegužė 23d. ketvirtadienis
11:00
Gegužė 17d. penktadienis
17:00
Gegužė 10d. penktadienis
13:00
Gegužė 05d. sekmadienis
09:00
Balandis 26d. penktadienis
17:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt