Gone Girl
Metai
2014
Trukmė
2h. 29min.
ilgas
Režisierius
David Fincher
Aktoriai
Ben Affleck Rosamund Pike Neil Patrick Harris Tyler Perry Carrie Coon
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Dingusi (2014)

Gone Girl

8.1
IMDb
1.0M balsų

2014 m. JAV. Mistinė drama.
Rež. David Fincher. Vaid.: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris.
Reitingas: N-14

„Kovos klubo“, „Keista Bendžamino Batono istorija“ ir „Mergina su drakono tatuiruote“ režisierius Davidas Fincheris susuko intriguojantį šedevrą apie nenusisekusią santuoką ir tamsiausias žmogaus sielos kerteles. „Oskarui“ nominuotas filmas sukurtas pagal amerikiečių rašytojos Gillian Flynn to paties pavadinimo bestselerį. Juostoje pirmuoju smuiku meistriškai griežia aktorių Beno Afflecko ir Rosamund Pike duetas, o kino kritikai skelbia, kad tai - vienas geriausių pastarųjų metų trilerių. Istorija pasakoja apie Niko ir Eimės šeimą. Penktųjų vestuvių metinių dieną, kai laukia romantiška šventė, Eimė netikėtai dingsta. Vyras atrodo sutrikęs, nors ir žino, kad yra pagrindinis įtariamasis. Ką iš Eimės dienoraščio sužinos policija? Ar tikrai dėl visko kaltas jos sutuoktinis?

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. dar 64 laimėjimai & 186 nominacijos.

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt