Delicacy
Metai
2011
Trukmė
1h. 48min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
David Foenkinos
Aktoriai
Šalis
France
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Subtilumas (2011)

Delicacy

Kavinėje susipažinusių Natali ir Fransua meilės romanas baigėsi ištaigingomis vestuvėmis, tačiau pasakiška Pelenės iliuzija greitai subliūkšta. Bėgant krosą įprastu ryto maršrutu Fransua širdis sustoja. Ilgėdamasi mylimo vyro Natali nutaria gedėti jo mažiausiai trejus metus, tad jai lieka vien darbas Paryžiuje veikiančioje Švedijos įmonėje. Viskas taip ir tęsiasi pagal nusivylusios moters planą, kol vieną gražią dieną ji užsigeidžia pabučiuoti savo kolegą. Ji tiesiog prieina prie visai nesitikinčio tokių emocijų, drovaus, malonaus švedo Marko ir aistringai, nedviprasmiškai jį pabučiuoja. Vienišius Markas galbūt ir svajojo apie tai, bet iniciatyvos griebtis nedrįso. Pirmą kartą gyvenime jam įsižiebia reta proga rimtai įsimylėti. Savo ruožtu asmeninę tragediją užglaisčiusi Natali tikisi pabandyti įsimylėti dar sykį. Tarp dviejų atsiskyrėlių netrukus užsimezga keistas romantiškas ryšys, kurį visaip stengiasi nutraukti Natali įsimylėjęs viršininkas Šarlis... Filmas nominuotas "Cezariui" geriausios debiutinės juostos bei geriausiai adaptuoto scenarijaus kategorijose.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 3 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Komedija, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt