The Emperor's New Clothes
Metai
2010
Trukmė
58min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Hannu Salonen
Aktoriai
Šalis
Germany
Amžiaus cenzas
N-7

Nauji Karaliaus Drabužiai (2010)

The Emperor's New Clothes

2s. Princesė ant žirnio (Die Marchen der Hans Cristian Andersen. Die Prinzessin auf der Erbse/Hans Christian Andersen. The Princess on the Pea ). 2010 m. Vokietija. Rež. Bodo Furneisen. 3 s. Undinėlė (Die kleine Meerjungfrau / The Little Mermaid). Vokietija. 2013 m. Rež. Irina Popow. 4 s. Mergaitė su degtukais (Das Madchen mit den Schwefelholzern/The Little Match Girl). Vokietija. 2013 m. Rež. Uwe Janson.

Apdovanojimai
1 laimėjimas

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Komedija, Drama, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt