Dressed To Marry
Metai
2014
Trukmė
1h. 41min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Gerson Sanginitto, Ana Cristina Ramos, Paulo Aragão
Aktoriai
Šalis
Brazil, United States

Filmas: Suknelė Vestuvėms (2014)

Dressed To Marry

Fernandas įsitikinęs, kad truputis melo niekam nepakenks. Ar tikrai? Nuo vieno melo prie kito, ir galų gale jis paverčia savo vestuvių dieną nesusipratimų sūkuriu, kuris įsuka jo buvusią žmoną, sužadėtinę, uošvį, pusbrolį, stilistą, garsenybę, policininkus, apsaugininkus ir pavydų senatorių su jo neištikima žmona bei sensacijų žūtbūt ieškančius paparacus. Tai linksma klaidų komedija, kurioje viskas paaiškėja tik likus kelioms minutėms prieš ištariant "taip".

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 05d. sekmadienis
23:50
Gegužė 05d. sekmadienis
22:00

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt