The Whole Truth
Metai
2016
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Courtney Hunt
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Visa Tiesa (2016)

The Whole Truth

Advokatas siekia, kad jo klientas paauglys būtų išteisintas dėl turtingo tėvo nužudymo. Patyręs advokatas bando išgelbėti nuo kalėjimo 17-metį paauglį, apkaltintą tėvo nužudymu. Visą reikalą apsunkina tai, kad pats vaikinas tyli ir net nesiruošia padėti gynybai. Pats atsakovas neneigia savo kaltės, tačiau nenori su niekuo dalytis detalėmis. Sunkiausias teismo procesas patyrusio advokato karjeroje, kuris puikiai supranta, kad beveik visi liudininkai yra dar kažkuo. Ir ne tik liudytojai.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 29d. trečiadienis
04:30
Parodytas
Gegužė 10d. penktadienis
22:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt