No Way Through
Metai
2023
Trukmė
1h. 45min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Chinaza Onuzo
Aktoriai
Šalis
UK

Filmas: Nėra Kito Kelio (2023)

No Way Through

„No Way Through“ seka Jolade Okeniyi, vienišos paauglės dukters motinos, bandančios sudurti galą su galu, kelionę. Pagrindinis Jolade pajamų šaltinis yra vairuotojas darbas vietiniame narkotikų kartelyje savo kaimynystėje. Jolade yra sučiupta valdžios ir priversta pranešti apie kartelį. Nepateikus reikiamos informacijos ir ji, ir jos dukra bus pasodintos į kalėjimą, tačiau rizikuodami gauti tokią informaciją gali juos nužudyti negailestingas kartelis. Režisieriaus Chinaza Onuzo, pagal jo paties scenarijų, „No Way Through“ yra kriminalinė drama apie išlaidas, susijusias su šeimos aprūpinimu, kad ir kas nutiktų, ir riziką, kurią prisiimi, kai bandai būti laisvas.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Trumpas, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt