Midwives
Metai
2022
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Hnin Ei Hlaing
Aktoriai
Šalis
Myanmar

Filmas: Pribuvėjos (2022)

Midwives

Dvi pribuvėjos - budistė ir musulmonė - petys petin dirba vakarų Mianmare, privačioje Rachinų valstijos klinikoje, nepaisydamos šalyje paplitusių etninių nesutarimų. Režisierė Snow Hnin EI Hlaing kelerius metus stebėjo moterų gyvenimą, kuriame atsispindi Mianmaro kasdienybė ir nerami šalies politinė situacija.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 9 nominacijos

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 21d. antradienis
14:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt