Robert The Bruce
Metai
2019
Trukmė
2h. 4min.
ilgas
Režisierius
Richard Gray
Aktoriai
Šalis
United States of America

Robertas - Škotijos Karalius (2019)

Robert The Bruce

Robertas Bruce'as yra nacionalinė Škotijos legenda. Vieni jį laikė drąsiu didiku, kiti _ nusikaltėliu. Bet kas jis bebūtų buvęs, šis žmogus savo gyvenimą skyrė kovai dėl gimtojo krašto nepriklausomybės.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 17d. pirmadienis
21:00
Birželis 14d. penktadienis
01:00
Birželis 08d. šeštadienis
23:00
Birželis 04d. antradienis
23:00
Gegužė 31d. penktadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt