Cat Run 2
Metai
2014
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John Stockwell
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Mirties Taikinyje (2014)

Cat Run 2

Dvi seserys, samdomos žudikės Tatjana (akt. Winter Ave Zoli) ir Mina ( akt. Maria Rogers) imasi naujo užsakymo. Apsimetusios sekso paslaugas teikiančiomis merginomis, jos turi bet kokia kaina gauti įslaptintus karinius duomenis. Striptizo klube apsilankę kariškiai pasamdo merginas "sekso vakarėliui", tad jos be vargo patenka į karine bazę. Tačiau, reikalai pakrypsta netikėta linkme, o kilusio susišaudymo metu Mina žūsta. Tatjanai tenka sprukti su USB laikmena ir kuo skubiau apsišalinti iš Naujojo Orleano.Privačiai detektyvų agentūrai vadovaujantys Entonis ir Džiulijanas visomis pajėgomis įsitraukia į dingusių duomenų paiešką. Ar išnarplioti vyriausybės paslapčių voratinkliai neįklampins detektyvų į dar didesnes bėdas?

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt