Cecelia Ahern: Dich Zu Lieben
Metai
2018
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Stefanie Sycholt
Aktoriai
Šalis
Germany,Ireland

Filmas: Mylėti Tave (2018)

Cecelia Ahern: Dich Zu Lieben

Meno galerijoje restauratore dirbanti Klerė gedi avarijoje žuvusio mylimojo Marko. Geriausia jos draugė Fiona niekaip negali išblaškyti niūrių Klerės minčių. Net kūdikis, kurio laukiasi Fiona, nedžiugina Klerės. Bičiulės kvietimą į Šono Beneto baldų parduotuvės atidarymo vakarėlį liūdinti mergina priima nenoromis. Tačiau viskas pasikeičia, kai Fiona supažindina Klerę su Šonu. Pokalbis su juo praskaidrina Klerės dieną. Netrukus ji supranta, kad Šonas yra tas vienintelis, galintis išgydyti jos širdį. Kaip mergina pasielgs, sužinojusi, kad Šonas - vairuotojas, dėl kurio kaltės žuvo jos Markas? Ar ji nepasigailės skuboto sprendimo emigruoti į JAV?

null
null

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 28d. penktadienis
03:30
Birželis 23d. sekmadienis
18:05

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt