Fit For A Prince
Metai
2021
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Marita Grabiak
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America

Filmas: Pritinkanti Princui (2021)

Fit For A Prince

Kasmet rengiamas labdaros pokylis šiais metais bus ypatingas, nes jame garbės svečio teisėmis dalyvaus jo kilnybė princas Ronanas. Labiausiai geidžiamas šalies viengungis mėgaujasi dėmesiu ir jo skiriamas laikas tokiam renginiui - neįkainojama proga gauti dar daugiau aukų. O pagrindinis klausimas, kuris neduoda ramybės žiniasklaidai - kas bus princo pora šiame pokylyje? Mados dizainerė Sindė - gauna neįkainojamą progą sužibėti. Ji pasamdoma papuošti labdaringą pokylį organizuojančios turtuolių šeimos ponias. Drauge ji kuria pokylio kostiumą ir pačiam princui. Užsimezga draugystė, kuriai priešinasi visas dvaras. Juk princas negali užmegzti romantiškų santykių su eiline mergina!

null
null

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 25d. antradienis
03:30

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt