Free Birds
Metai
2013
Trukmė
1h. 31min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jimmy Hayward
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-7

Kalakutai. Atgal į ateitį (2013)

Free Birds

2013 m. JAV. Animacinis filmas.
Rež. Jimmy Hayward.

Manoma, kad kalakutai – ne patys protingiausi gyvūnai. Na, bent jau tie, su kuriais gyvena Regis – tikrai nelabai nuovokūs. Regio bandymai aiškinti, kad daug maisto jie gauna tik tam, kad išstorėtų ir gražiai atrodytų ant Padėkos dienos stalo, nieko neįtikina. Nesuprastas saviškių, maištininkas atsiduria paties Amerikos prezidento namuose, o čia jį susiranda Kalakutų laisvės judėjimo lyderis Džeikas. Narsuolis Regiui turi specialią misiją – drauge keliauti praeitin, į 1621-uosius, kai buvo pradėta švęsti Padėkos diena, ir visiems amžiams panaikinti žeidžiančią kalakuto valgymo tradiciją!

Nuotaikingą istoriją apie du skirtingus dėl genties likimo susivienijusius kalakutus sukūrė „Hortono“ režisierius Jimmy Haywardas ir už „Šreką“ „Oskaru“ apdovanotas prodiuseris Aronas Warneris.

Apdovanojimai
2 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 15d. šeštadienis
11:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt